Вільне життя

Апарат New Horizons почне нову космічну місію

Команда дослідників, що працює з міжпланетною станцією New Horizons, запропонувала НАСА новий проект з вивчення пояса Койпера. Місія отримала назву Kuiper Belt Extended Mission (KEM) і розрахована до 2021 року. Науковці сподіваються отримати схвалення в червні або липні цього року. 

Космічний апарат New Horizons (“Нові рубежі”) був запущений у рамках однойменної програми НАСА  для дослідження найменш вивчених районів Сонячної системи. Апарат передав на землю перші чіткі зображення Плутона.

У разі, якщо команда отримає зелене світло, New Horizons вирушить до далеких рубежів Сонячної системи, а саме до поясу Койпера – крижаної ділянки, розташованої вище за межами орбіти Нептуна.

Комети в цьому регіоні містять корисну інформацію про Всесвіт, зокрема дані про походження небесних тіл. Зокрема, вчені планують направити апарат до астероїда 2014 MU69.

“Цей об’єкт допоможе нам краще зрозуміти процеси планетного формування. З огляду на той факт, що MU69 більше чотирьох мільярдів років перебуває в замороженому стані, він може надати найточнішу інформацію в порівнянні з іншими небесними тілами”, – говорить Алан Стерн, провідний дослідник команди New Horizons.

Фото  вільних джерел

Джерело: bublbe.com

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини