Вільне життя

А. Геращенка допитають у суді по справі Г. Кернеса

Народного депутат України 8-го скликання Антона Геращенко допитають у суді як свідка з боку обвинувачення у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса, передає УНН з посиланням на УНН-Центр. 

Сьогодні, 25 квітня, А. Геращенко прибув до Київського районного суду Полтави, який розглядає провадження щодо очільника Харкова Г. Кернеса.

Додамо, що протягом минулого судового засідання було допитано двох свідків у справі. Також на початку засідання адвокати обвинуваченого Г. Кернеса оприлюднили результати медичної експертизи щодо стану здоров’я очільника Харкова та подали клопотання про проведення засідань не частіше, ніж раз у два тижні.

Нагадаємо, 2 березня 2015 року слідчими Генеральної прокуратури України Г. Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст. 27, ч.1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про завершення досудового розслідування.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини