Вільне життя

Волонтери просять допомоги

Нещодавно ми писали про пораненого бійця з Гермаківки (Борщівський район) Анатолія Григораша, який отримав травми від розриву снаряда на полігоні під час військових навчань. 

Нині надійшла ще одна сумна звістка — допомоги потребує борщівець Віталій Данильчук. Він наприкінці березня під час бою під смт Луганське Донецької області отримав кульове поранення ноги. Про це пишуть у соцмережах представники волонтерського руху проти війни «Vоля-Борщів».

Поранення дуже серйозне, адже куля пройшла крізь м’язові тканини. Віталію надали першу медичну допомогу, але через обстріли його не змогли оперативно доправити до шпиталю. Тож у хлопця почався некроз, є загроза ампутації ноги.

Наш земляк перебуває у Київському військовому шпиталі, переніс уже декілька операцій. Надія зберегти ногу є, але потрібні чималі кошти для подальшого лікування, реабілітації. Тому волонтери закликають долучитися всіх, кому небайдужа доля Віталія Данильчука, до збору коштів. Допоможемо нашому захисникові!

Реквізити для переказу: картка ПриватБанку 5168742025001565. Отримувач: Данильчук Лариса (мама). Контактний номер телефону: (096) 751-49-60 (Лариса).

Ірина МАДЗІЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини