Вільне життя

Відкрили поліцейську станцію

Цими днями в Почаєві Кременецького району відкрили поліцейську станцію. Це дозволить правоохоронцям бути ближчими до віддалених населених пунктів, швидше реагувати на правопорушення і вчасно приходити на допомогу. Обслуговуватиме станція Почаїв та ще близько 20 населених пунктів. До слова, це вже третя поліцейська станція. Перших дві працюють у Золотому Потоці Бучацького району та у Вишнівці, що на Збаражчині. 

«Сьогодні ми відкриваємо станцію, яка допоможе оперативно реагувати на всі правопорушення в маленьких містах і навколишніх селах, — зазначила керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе, котра завітала на відкриття. — Це означає, що поліція йде до людей, до кожної сім’ї. Я знаю, що тут дуже багато туристів, і вірю, що ця поліцейська станція допоможе охороняти правопорядок».

Також Хатія Деканоідзе зазначила: «Ми постараємося, щоб у вас було все технічне забезпечення, насамперед, нова форма. Бачимо приклад співпраці поліції та місцевої територіальної громади. Думаю, що разом зробимо все, аби люди відчули, що поліція — це сервіс, який працює для них».

Хатія Деканоідзе висловила вдячність керівникові головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександрові Богомолу за чудову ідею, за нову концепцію в плані реформування поліції. «Ви перші запровадили в себе поліцейські станції, і я сподіваюся, що незабаром такі ж з’являться у кожному містечку нашої держави», — заявила вона.

З нагоди відкриття керівник Нацполіції вручила ключі від службових авто працівникам поліцейської станції Почаєва, Скалата Підволочиського та Байківців Тернопільського районів. Саме там незабаром запрацюють такі ж станції.

Олександр Богомол подякував за допомогу й пообіцяв, що до кінця червня поліцейські станції з’являться ще у дванадцяти містечках нашої області.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини