Вільне життя

Готові до максимальних здобутків

Підбито остаточні підсумки чемпіонату Тернопільщини з легкої атлетики серед дорослих і вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Показані вже на початку ювілейного, сімдесятого літнього сезону кращими майстрами «королеви спорту» результати, на думку відповідального секретаря обласної федерації Леоніда Дахновського, загалом налаштовують на оптимістичний лад. 

 

Під час завершального змагального дня підтвердили властивий їм рівень майстерності відомі бігуни, майстри спорту, підопічна Михайла Борейка і Олександра Степанюка Оксана Ралько (200 м) і Руслан Даньків, який чи не вперше в житті вигравши біг на одне коло, порадував тренера Ольгу Стефанишину ще й перемогою на удвічі довшій дистанції. А висотник, теж майстер спорту Віктор Ворко, підкоривши планку на висоті 205 сантиметрів, поспішив ще і в сектор для потрійного стрибка, де теж не підвів ветерана тренерського цеху Євгена Кармелюка, ставши дворазовим чемпіоном області.

 

Суперечка молодших так само засвідчила, що найталановитіші не мають наміру зупинятися на досягнутому. Передусім заслуговують на відзнаку результати, показані чемпіонами в бігу на 800 метрів Олександрою Усенко з Шумська (підопічна Василя Кирилюка напередодні виграла ще й з забіг на 1500 метрів) і Василем Шевцівим з Бережан, яким опікується Роман Сидорович, одним з найталановитіших вихованців триразової учасниці Олімпійських ігор, тренера ОДЮСШ «Колос» Віри Зозулі Назаром Савківим, який оновив власний обласний рекорд у спортивній ходьбі на 3000 метрів, а також чемпіоном у бігу на аналогічній дистанції Олександром Мельником, досягнення якого насамперед порадували тренера Зборівської ДЮСШ Володимира Небельського.

 

Нарешті заслуженого тренера України Михайла Васірука, який через хворобу не зміг бути присутнім на змаганнях, потішили відразу троє підопічних. До числа дворазових чемпіонів змагань серед юнаків приєднався учень педагогічного ліцею Олександр Підліпчук, вигравши біг на 200 метрів і потрійний стрибок. А Руслана Муравська стала кращою серед молодших у секторі для стрибків у висоту. Чемпіонський же титул у довгому спринті серед дорослих виборов Руслан Удодов.

 

Загальнокомандні заліки, звісно, теж визначили в двох вікових групах. Суперечка юнаків і дівчат завершилася тріумфом збірної Тернопільської ОДЮСШ «Колос». Не мають підстав бути незадоволеними і призери з Тернопільської ОДЮСШ та Тернопільської районної ДЮСШ. Адже в обласних стартах узяли участь легкоатлети всіх сімнадцяти спортивних шкіл, які культивують «королеву». Натомість баталії чемпіонату дорослих, на відміну від нещодавно проведеного обласного кросу, зібрали вже шість, а не три команди. Поза конкуренцією виявилася збірна обласного центру. Відзнаками за друге місце нагороджені атлети Тернопільського, за третє — Шумського районів.

 

Варто згадати про те, що змагання легкоатлетів знайшли підтримку і в бізнесменів. Подарункові сертифікати на тисячу гривень, як повідомив президент обласної федерації Валерій Єднак, для чемпіонів приготувала туристична агенція «Coral Travel». А про решту учасників не забули кав’ярні Старс-кофе» і «Хабанеро».

Фото Василя Бурми та автора

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини