Вільне життя

Гройсман: за гарячу воду відповідають місцеві ради

У ранковому зверненні до українців глава Кабінету міністрів Володимир Гройсман розповів про успіхи в роботі уряду. Він зазначив, що в проблемних регіонах, де немає гарячої води, відповідальність за це лежить на місцевих органах влади. 

“Було питання про те, що там, де вона була, могли припинити поставки газу, а там, де не було газу, вода залишалася тільки мрією. Фактично, це питання теж вирішено, і в містах, де вже залишена вода, починається пуск гарячої води. Я думаю, що місцева влада це питання дуже швидко вирішить”, – розповів політик і повідомив, що “Нафтогаз” буде допомагати в реалізації проекту.

Політик протягом двох днів висловлювався з питання гарячої води. Що стосується Києва, то з 14 квітня в деяких будинках Голосіївського, Святошинського та Подільського районів не було гарячої води, бо проходили роботи на тепломережах. Народний депутат Олександр Кодола розповів, що в деяких будинках різних міст України другий тиждень немає гарячої води.

Нагадаємо, що у Львові сьогодні випав сніг, по всій території країни очікують похолодання, в той час як опалення вже відключили.

Фото з вільних джерел

Джерело: Знай

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини