Вільне життя

До зустрічі в Синькові

Визначився квартет кращих міні-футбольних команд, які 25-26 червня під час основної частини XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини в Синькові Заліщицького району сперечатимуться за нагороди найпопулярніших у краї масових змагань фізкультурників. Зональні турніри минулої суботи, 23 квітня, відбулися на майданчиках зі штучним покриттям у Гусятині і Великих Бірках Тернопільського району. 

Гостинні господарі зі Старого Нижбірка на Гусятинщині і Великих Бірок домоглися бажаного. З тією хіба різницею, що команда з приміського району, впевнено здолавши спочатку в підгрупі суперників з Конюхів Козівського і Заруддя Зборівського районів, у матчі за перше місце довела свою перевагу і над іншим фіналістом, колективом з Божикова на Бережанщині — 6:4. Хороший, погодьтеся, подарунок голові Тернопільського районного ФСТ «Колос» Іванові Кульбіцькому, який напередодні, 20 квітня, відсвяткував шістдесятилітній ювілей.

А ось у Гусятині, де чотири команди сільських рад змагалися кожен з кожним, нікому не вдалося уникнути втрат. Здолавши колективи з Більче-Золотого Борщівського і Ласківців Теребовлянського районів, аматори із Зеленої на Бучаччині гарантували собі перше місце. Адже в дебютному поєдинку не поступилися також і господарям — 3:3. Саме ця нічия, до речі, допомогла футболістам зі Старого Нижбірка в принциповій суперечці з командою Ласківців вибороти іншу путівку на фінальні старти. Не виявивши сильнішого і в матчі з головними конкурентами (1:1), випередили їх на одне очко.

Директор Гусятинського комунального підприємства «Колос — Спорт для всіх» Антон Кузик, на думку голови Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгія Гунтіка, теж може бути задоволений. Адже збірна сільських фізкультурників району, яка торік стала переможцем ювілейних сільських спортивних ігор Тернопільщини, і нині в трійці лідерів загального заліку. Разом із збірними Теребовлянського і Тернопільського районів.

У суботу ж, 7 травня, визначаться лауреати XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини з легкоатлетичного кросу. Збірні районів традиційно змагатимуться в тернопільському парку «Загребелля».

На фото: переможці зональних турнірів із Зеленої Бучацького і Великих Бірок Тернопільського районів.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини