Вільне життя

Заходи на Тернопіллі до роковин Чорнобиля

Цьогоріч 26 квітня виповниться 30 від часу вибуху на Чорнобильській АЕС. У Тернопільській області з цієї нагоди відбудеться ряд заходів.

За інформацією прес-служби Тернопільської облдержадміністрації, керівництво області зустрінеться активом обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Постраждалим вручать грамоти і державні нагороди. Такі ж зустріч відбудуться в усіх районах області.

Також чорнобильці та вдови померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи отримають матеріальну допомогу. Заплановано обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників ліквідації аварії категорії 1 (інвалідів). При потребі матеріальну допомогу виділять і їм.

Серед іншого – проведення мітингів-реквіємів із вшанування загиблих та померлих; уроки пам’яті лекції, бесіди, демонстрація тематичних фільмів, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля у навчальних закладах області, зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії.

Також організують прибирання територій меморіальних комплексів загиблих і померлих та індивідуальних поховань учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Релігійні організації області проведуть поминальні панахиди.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини