Вільне життя

Зупинки тролейбусів біля центрального автовокзалу Тернополя не буде

На сайті Тернопільської міськради опублікували петицію щодо облаштування зупинки тролейбусів біля центрального автовокзалу. У нинішній відповіді чиновник повідомили, що цього зробити наразі неможливо.

«Пропоную облаштувати зупинку тролейбусів біля центрального автовокзалу, що на вулиці Живова. Наразі там зупиняються лише автобуси приватних перевізників.

Не повинно бути такого, коли біля головного автовокзалу Тернополя не зупиняється міський муніципальний громадський транспорт…

Для втілення пропозиції є два варіанти:

  1. Дешевший: перенести тролейбусну лінію, що проходить центром вулиці навпроти автовокзалу, на нинішню автобусну смугу, що проходить ближче до будівлі.
  2. Дорожчий: прокласти приблизно 200 метрів нової тролейбусної лінії над автобусною смугою, що проходить попри автовокзал. Лінія по центру вулиці залишається. Також необхідно придбати і встановити дві тролейбусні стрілки – вихідну та вхідну, щоб з’єднати між собою обидві лінії.

Завдяки облаштуванню зупинки тролейбусів біля центрального автовокзалу у них зросте пасажиропотік (окрім “базарної” години-пік), а приїжджі з інших міст і сіл зможуть до необхідної точки міста добратись комфортнішим і, водночас, дешевшим видом громадського транспорту», – йдеться у петиції за підписом тернополянин Антона Марчевського.

«За результатами розгляду інформуємо, що діюча тролейбусна лінія експлуатується більше 25 років і уже відбулось значне зношення контактного проводу МФ-85 та відповідно спецчастин, перенесення її неможливе, – відповіли в ТМР. – Для втілення запропонованої ідеї необхідно провести реконструкцію тролейбусної лінії із заїздом тролейбусів на смугу руху, що проходить повз Автовокзал, на що за попередніми розрахунками необхідно 222.9 тис. грн.

На сьогоднішній день в міському бюджеті кошти на вказані роботи відсутні.

Додатково повідомляємо, що відповідно до п. 3.4. Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту відстань між зупинками у межах забудови на маршрутах, транспортні засоби яких працюють у звичайному режимі, повинна становити 400-600 м. В запропонованому Вами варіанті відстань між зупинками “Ринок” та “Автовокзал” становить 190 м.

Враховуючи вище викладене на даний час не є можливим проведення реконструкції тролейбусної лінії по вул. А. Живова».

Фото Антона МАРЧЕВСЬКОГО

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини