Вільне життя

З таким наставником гори можна звернути

У Харкові визначилися лауреати чемпіонатів України з армспорту серед ветеранів, юніорів і юнаків. У турнірі наймолодших, який відбувся вже в 21-ше, надзвичайно успішно виступила збірна Тернопільщини, честь якої захищали вихованці уславленого кременецького борця на руках, тренера ОДЮСШ «Колос» Андрія Пушкаря. 

А й справді, з таким наставником гори можна звернути. В напруженій командній суперечці боротьба за чемпіонський титул розгорнулася між атлетами Тернопільської і Полтавської областей. Поклавши до скарбничок своїх збірних по шістнадцять нагород, першими все ж фінішували конкуренти: п’ятьох золотих і срібних медалей та шести бронзових виявилося достатньо, аби на кілька залікових балів випередити не менш вражаючий доробок з дев’яти золотих, однієї срібної і тих же шести бронзових злитків.

Однак ця неприємність навряд чи могла надто засмутити наставника. Більшість з його підопічних наочно проілюструвала, що часу на тренуваннях не гаяли. У своїх вагових категоріях не було рівних як у турнірах на ліву руку, так і на праву Юлії і Сергієві Точинським, Назарієві Савелюку і Павлові Ковальчуку. А ще одне «золото» правою рукою завоював Сергій Вознюк, ставши в суперечці на ліву віце-чемпіоном. Відзнак же за третє місце двічі удостоїлися Вадим Очеретенюк і Віталій Дядюк, а також Юрій Селецький і Павло Янчук.

Відзначилися також і двоє з трьох юніорів, які брали участь у змаганнях. Чемпіонами України в боротьбі на праву руку стали Дмитро Шемчук і Олег Петренко. Не залишилися обоє без нагород і в турнірі на ліву руку, завоювавши відповідно «срібло» і «бронзу».

За підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка наприкінці травня виступить на чемпіонаті Європи в столиці Румунії Бухаресті.

На фото: під час церемонії нагородження.

Фото з вільних джерел   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини