Вільне життя

Книжки шукають читача

Щорічна акція «Книги у пошуку читача», приурочена до Всесвітнього дня книги й авторського права, відбудеться 22 квітня з 11-ї по 15 год в обласній універсальній науковій бібліотеці. Її мета — привернути увагу до книги й читання, залучити до книгозбірні нових користувачів. Цього року акція відбувається під гаслом «Україна є, Україна буде!» 

Під час заходу «Книги у пошуку читача» проводитимуть екскурсії бібліотекою, презентації веб-ресурсів книгозбірні тощо. Учасники акції зможуть безплатно отримати читацький квиток і взяти участь в ініціативі «Подаруй бібліотеці книгу».

Працівники ТОУНБ підготували безліч цікавих виставок і заходів. Наприклад, в експозиції «Народження української нації» представлять документи з фонду відділу зберігання основного фонду, в яких йдеться про головні етапи формування державності, боротьбу народу за свої права, утвердження власної культури та національної ідентичності, закономірність і труднощі державотворення наприкінці XX ст.

На виставку «Героїв стежина — від батька до сина», де зібрано книжки письменників, журналістів, волонтерів, котрі безпосередньо були учасниками Майдану, героїчної оборони східних кордонів української держави, запрошують працівники відділу читального залу.

Відділ міського абонемента об 11:30 розпочне урок духовності та мужності «Ті, що вірні Україні». Він відбудеться за участю отця-митрата Андрія-Івана Говери, синкела в справах мирян Тернопільсько-Зборівської архієпархії, докторанта Папського східного інституту в Римі, отця капелана Ігоря Безкостого та військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Андрія Козака, котрий воював у Дебальцеві.

Інформаційна година «Авторське право: українські та міжнародні стандарти» за участю керівника громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Права людини» розпочнеться у секторі періодики о 15 год.

Не пропустіть й експозицію «Літературна весна», де зібрані найпопулярніші художні твори сучасних українських письменників, зокрема й місцевих авторів, із фонду відділу міського абонемента ТОУНБ.

Книжкова виставка «Моє Тернопілля», підготована працівниками відділу краєзнавчої літератури та бібліографії, допоможе осягнути унікальність Тернопільщини, єдиної, котра поєднала частини трьох етнічних земель.

Добірка «Шедеври українського живопису» ознайомить із великоформатними альбомами репродукцій творів українського живопису XI — середини XX ст.

Працівники відділу літератури іноземними мовами, долучаючись до заходів з відзначення Року англійської мови в Україні, запрошують на експозицію книжок «Україна розмовляє англійською».

Виставка «Скринька рукодільних чудес», яку представлять працівники відділу технічної літератури, допоможе всім, хто прагне своїми руками зробити унікальні та корисні речі.

Крім того, у рамках акції всі зможуть долучитися до збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України та україномовних видань для дітей і молоді сходу, взявши участь у всеукраїнських акціях «Бібліотека українського воїна» та «Український Донбас», ініційованих Міністерством культури України. А військовій частині цього дня передадуть 600 книжок, подарованих читачами бібліотеки.

Дирекція обласної універсальної наукової бібліотеки

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини