Вільне життя

Любіт Україну, як сало любіт

Маю такого односельця, же дуже боліє за Україну. Та й хто нинька за нею не боліє? Всі сварат Януковича, Азірова, Порошенка, Яценюка.

А ото на День Незалежности понатягують вишиванки і п’ют по сто грам за здоровля нашої держави і всіх воріженьків. А наш вуйко Васильок Україну любить найбільше, то й найбільше за нею боліє. Виражає свої любощі по-різному: найбільше сварит київську владу, найголосніше матюкає москалів і всіх, хто неукраїнець. Ще вуйко Васильок виражає свою любов до України через фест надмірне споживання страв і напоїв нашої кухні: борщ їсть баняками, сало дере просто зо свині і навіть не солить, горілку глитає горнятами, занюхуючи часничком. Раз ми пробували йому пояснити, же самогонку нелюбі ним москалі придумали. «Нє, вони в нас її вкрали», — вибулькотав вуйко, заковтуючи розбавлений самогонкою кусень сала. І що ти йому докажеш?

Я ж думаю, же кажне державне свєто тілько народ, а не тоті паршиві політики, може зробити його справді великим. Тре памнятати, же патріот — то людина, яка не натягує святкову вишиванку на зашміровану майку. І, як казав наш сільський «Сосюра», «Любіт Україну, за сало любіт, за часник, капусняк, медовушку, за борщ, вишиванку і спечений хліб, за пляцок, за торт і м’якеньку пампушку. За бублики, пироги, калачі і млинці, гуляші, деруни, пироги та галушки, за збитню і шпундру, і короваї, закручені ябко, сливку та грушку…» До переліку додам рецепт торта «Ромашка» від пані Люби Кисіль із Великого Говилова Теребовлянського району. На нему будете ворожити на добру долю нашої України.

П’ять білків збийте зо шклянкою цукру, додайте пачечку ванільки, тоді долийте білки і продовжіть збивати. Всипте дві столових лижки порошку до печива, погашеного оцтом, шклянку муки і дві столових лижки какао. З того тіста спечіть їден корж. Коли вистигне, розріжте навпіл і перемастіть такою помазушкою: 150 грамів води і 100 грамів цукру ─ розваріть сироп. Коли він вистигне, збийте його з 400 грамами масла. Тоді поріжте дрібонько 300 грамів цукерок «Ромашка» чи потріть їх на тертці й додайте до маси, аби солод розійшовся. Ще раз збийте і перемащуйте. Зверху прикрасіть, як душа забажає.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини