Вільне життя

Мама, тато, я — спортивна сім’я

Фінальні старти традиційних міських змагань «Мама, тато, я — спортивна сім’я», як завжди, поєднали в собі запальну суперечку на швидкість і спритність, розваги і здорову конкуренцію. Працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» постаралися зробити максимум для того, аби вирішальні баталії сімох кращих за підсумками зональних турнірів сімей відбулися в дружній, позитивній атмосфері, стали веселими і справедливими. 

Усі без винятку учасники постаралися продемонструвати в спортивній залі Тернопільської СЗОШ №3 максимум, на що здатні, під час естафет, влучно і швидко відповідали на запитання вікторини. Однак кращі мали бути визначені. І безпристрасна суддівська колегія, ще і ще раз порахувавши здобутки кожного тріо, присудила чемпіонський титул сім’ї Ігоря Михайловича і Лілії Романівни Буличів, яка завдяки своєму сину і капітану Ігорю захищала честь господарів фіналу.

IMG_3088

У ЗОШ №23 навчається Юлія Козак. З допомогою найрідніших на світі людей — батька Віталія Ярославовича і мами Тетяни Миколаївни зуміла вибороти для своєї школи друге місце. Третє ж дісталося ще одній знаній у Тернополі спортивній родині. Разом з ученицею «Школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука» Марією Літинською успіх розділили батько Тарас Зіновійович, відомий у минулому футболіст, і мама Рената Олександрівна.

Переможців нагородили подарунковими сертифікатами від туристичної агенції «Coral Travel» на суму десять, сім і п’ять тисяч гривень. Не залишилися без відзнак також інші учасники фіналу, яким вручили сертифікати на одну тисячу гривень.

— Любимо спорт і ця любов передалася синові, — поділилася враженнями Лілія Булич. — Як учитель фізкультури, знаю: щоб бути в чудовій формі, потрібно щодня виконувати фізичні вправи, піші або велосипедні прогулянки, правильно харчуватися. Дотримуємося цих простих правил і всім радимо це робити.

Організатори з Тернопільських міського та обласного центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро вдячні за допомогу в проведенні стартів торговій марці «Ласунка», кондитерській фабриці «ТерА», торговому меблевому центру «Home Express», ПП «Колумбус» і згаданій уже туристичній агенції «Coral Travel».

Фото О. СЕРЕДИ   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини