Вільне життя

Марійка в півсили виступати не звикла

Подорослішала, без сумніву, за останніх півтора-два роки вихованка Ярослава Ваверчака Марія Теодозів з Хоростківської ОДЮСШ Тернопільського обласного ФСТ «Колос» імені Миколи Підодвірного, яку нині очолює донька уславленого спеціаліста Марія Підодвірна. Тож у відповідь на запитання про доцільність удруге підряд піднімати за останні пару тижнів уже на обласних змаганнях «кілограми», які нещодавно гарантували їй присвоєння звання майстра спорту після виступу на всеукраїнських, дівчина ні миті не сумнівалася з відповіддю: «Під час кожного виходу на поміст намагаюся продемонструвати максимум, на що здатна». 

Зрештою, набраних кондицій і справді не можна втрачати. Адже з 13 по 16 квітня в Славутичі черговий старт — чемпіонат України серед атлетів 1999 року народження і молодших. Підняті Марією 90 кілограмів у ривку і 110 — у поштовху красномовно свідчать про її готовність знову вести боротьбу за нагороди.

Перед всеукраїнськими стартами порадували наставників і кілька інших молодих богатирів. Не тільки завоювали чемпіонські титули, але і впоралися з нормативом першого дорослого розряду ще один підопічний Ярослава Ваверчака Василь Ковальчук і Володимир Лапук, яким опікується Василь Криницький, з Хоростківської ОДЮСШ, підопічний Віктора Симіва Степан Бабій зі Скалатської ДЮСШ. А Роман Гудз із Бучача переконаний, що невдовзі буде готовий виконати і норматив кандидата в майстри спорту. Адже наставник атлета Ярослав Козюпа запевняє, що для того, аби домогтися бажаного, залишилося докласти зовсім небагато зусиль.

Переможцями в своїх вагових категоріях також стали Василина Кухарук і Михайло Голояд зі Скалата, Юлія Олійник і Андріана Череда з Тернопільської ОДЮСШ «Колос», Ігор Півторак з Бучача, Володимир Трач і Олег Дадерко з Хоросткова. Нагородив лауреатів голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік.

А після завершення змагань тренерська рада затвердила склад збірної області, який на початку наступного тижня і вирушить до Славутича.

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини