Вільне життя

Мільйонер мільйонерові — найкращий друг

Якби Президент Петро Порошенко, що прийшов на цей пост із бізнесу, призначив главою своєї адміністрації просто політика чи просто чиновника, то було б не по-нашому. Не міг би він знайти спільну мову з таким чоловіком. 

Петро Олексійович призначив людину зі своєї, як то кажуть, орбіти — мультимільйонера Бориса Ложкіна. Цілком резонно вирішив, що успішному підприємцеві не завадить ще й трохи влади. Мільйонер мільйонерові — найкращий друг. А в нас це вже стало традицією: де бізнесмен, та ще й мультимільйонер, — там обов’язково скандал мусить розгорітися. Маємо його і з Ложкіним.

Продав Борис Євгенович свій «Український медіа-холдинг» іншому мільйонерові — Сергієві Курченку. Нібито добре зробив: тепер пан Ложкін — державний службовець високого рангу, від бізнесу треба відходити. Але далі бачимо, що не дуже добре. На рахунок, так би мовити, головної фірми Ложкіна, якої, зрозуміло, він ніколи не позбудеться, надійшло від Курченка 315 мільйонів євро. То що тут злого? А те, що гроші прийшли через офшорну зону і бюджет України не дочекався 20 відсотків від названої суми — такий податок від оборудки мав би бути сплачений. Цим занепокоїлася прокуратура Австрії (офшорні перекидання грошей часто зачіпають інтереси різних країни), зверталася до нашої Генеральної прокуратури України, але хто в нас наважиться поцікавитися справами мультимільйонера й водночас високого державного службовця. Перед законом в Україні нібито всі рівні, але такі люди «рівніші» й для правоохоронців недосяжні.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини