Вільне життя

Навчатимуться навіть улітку

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулося тестування для кандидатів в учасники благодійної літньої школи англійської мови. Вона діятиме на базі Музейно-меморіального комплексу ім. Патріарха Йосифа Сліпого. 

Тестування тривало близько двох годин і складалося з двох частин: письмової (граматика та розуміння друкованого тексту) і усної (коротка розмова). Для учасників та їхніх батьків організували стіл із солодощами. Вже невдовзі результати тестування, а також подальші вказівки надійдуть молодим людям на їхні електронні скриньки.

Літня мовна школа діятиме вдруге у селі Заздрість на Теребовлянщині. Організатором та меценатом благодійної акції є релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» із США. Навчання триватиме з 4 по 23 липня. Директор школи Ірина Іванкович більш детально розповіла про специфіку навчання: це не розважальний табір, а таки школа, в якій учні отримають певний рівень знань. Уроки проводитимуть як зранку, так і після обіду спеціалісти зі США та України. Між заняттями передбачено розважальний відпочинок, а щонеділі учні їздитимуть на екскурсії цікавими місцями краю. Зокрема, торік одним із таких місць став Збаразький замок, який більшість учасників побачила вперше. У рамках благодійної акції проживання, харчування і подорожі є безкоштовними.

Участь у навчанні візьмуть тернопільські і київські семінаристи, а також діти-сироти і діти, чиї батьки служать у зоні АТО. Учасники торішньої школи зазначають, що навчання відбувається цікаво, не так, як у звичайній школі. Графік занять рівномірно розподілений, щоб не перевтомлювати школярів. Основна ціль літньої школи — підвищення знання англійської мови, враховуючи її теперішню необхідність.

Андрій КОРНІЙЧУК,
студент факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини