Вільне життя

Найвідомішого у світі шпигуна пересадять на електромобіль

Незабаром найвідоміший у світі шпигун Джеймс Бонд може пересісти на автомобіль з електромотором. Керівник автовиробника Aston Martin Енді Палмер вважає, що електрокари стають все більш популярними у світі. 

Про це він повідомив у інтерв’ю CNBC. Палмер зазначив, що ера еко-автомобілів “неминуча, як смерть і податки”. Такий транспорт став би у пригоді Бонду і до того ж він є “важливим покупцем спортивних автомобілів”.

Автомобілі компанії Aston Martin та Агент 007 давно дійсно співпрацюють. Шпигун часто їздив на машинах саме цієї марки. Вперше Aston Martin з’явився у фільмі “Голдфінгер” у 1964 році. В останній стрічці “007: Спектр” у Бонда був унікальний Aston Martin DB10. Його компанія створила спеціально для неї.

Крім того, назву моделі не стали з фільму не стали використовувати для наступника спорткара DB9. Наступний автомобіль вийшов одразу під індексом DB11.

Енді Палмер сказав, що полюбляє автомобілі, які дають “феноменальне прискорення і крутний момент”. Він наголосив, що Aston Martin також доведеться рухатися в бік еко-технологій, але не повністю. Палмеру більше подобаються гібридні автомобілі. Адже в них, за його словами, звук двигуна V12 або V8 поєднується з потужністю електродвигуна.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини