Вільне життя

Невиправний детективіст

Зустріч із автором детективних романів, хірургом Олексієм Волковим із Козової організували в обласній універсальній науковій бібліотеці у рамках засідань «Клубу шанувальників книги».  

На початку зустрічі керівник клубу та ведуча заходу Леся Коковська-Романчук наголосила, що завойовувати читача треба високоякісним літературним продуктом. І саме такі інтелектуальні та захопливі книжки вдається писати Олексієві Волкову.

Цей письменник — переможець літературних конкурсів «Золотий Бабай» і «Коронація слова», номінант конкурсу «Гранд Коронація», спеціальна відзнака «Гранд Коронація» за роман «Вовчий місяць». За вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману 2013 року отримав премію «Золотий пістоль». Працює хірургом у Козівській районній лікарні.

Письменник Богдан Мельничук відзначив: професія Олексія Волкова та любов до мисливства позначаються на його детективах — він майстер напруги. До речі, щодо самого жанру — можна сказати, що Олексій Волков невиправний детективіст, адже розповів, що якось навіть пробував писати не детектив, але потім все одно текст став детективом.

— Цей жанр вважаю якщо не найсерйознішим, то найдосконалішим. Детектив може бути і соціальним, і жіночим, і любовним, історичним. У ньому автор може потужно виразити себе, а його твір може подобатися шанувальникам різних жанрів, — пояснює письменник.

Цей рік має бути вдалим для любителів детективів — Олексій Волков розповів, що планується вихід трьох романів. Два побачать світ у видавництві «Навчальна книга — Богдан», третій — у «Нора-друк».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини