Вільне життя

Не прості лелеченята — олімпійські

Юнаки і дівчата з усіх куточків Тернопільщини продовжують боротьбу за нагороди традиційних стартів «Олімпійське лелеченя», організованих Національним олімпійським комітетом України. Учора, 20 квітня, в спортивному залі Козівської ДЮСШ за путівки до обласного фіналу, окрім господарів, змагалися юні прихильники олімпійського руху з Бережанського, Тернопільського, Підгаєцького і Зборівського районів. 

Перед початком змагань дітей щиро привітали перший заступник голови обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко і майстер спорту з легкої атлетики, стипендіат відділення Іван Панасюк. У відповідь кожна з команд під час презентації колективу з азартом засвідчила, що всі школярі мріють у майбутньому стати відомими спортсменами.

Але мрії мріями, однак без регулярних тренувань бажаного не доб’єшся. Тож об’єктивна суддівська колегія ретельно фіксувала продемонстровані учасниками результати під час змішаної естафети, під час якої на кожному з етапів юні олімпійці мали продемонструвати свою майстерність у тому чи іншому виді спорту. А під час завершального виду програми, вікторини на знання історію олімпійського руху діти мали об’єднати зусилля, аби чимшвидше, правильно і без затримок відповісти на тестові завдання.

Коли ж надійшла черга оголосити підсумки змагань, не могли стримати емоцій господарі з Козівської ЗОШ №2. У боротьбі за першість випередили ровесників із Залізцівської спеціалізованої ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов Зборівського і Великогаївської ЗОШ Тернопільського районів. Без нагород утім не залишився ніхто, отримавши на згадку атрибутику з логотипом Національного олімпійського комітету України.

Фото Олександра СЕРЕДИ 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини