Вільне життя

НОВИНИ ШУСТЕР ПРОКОМЕНТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗАБОРОНУ НА РОБОТУ В УКРАЇНІ

Журналіста позбавили права на роботу через довідку про несудимість.  

Журналіст Савік Шустер прокоментував анулювання дозволу на роботу в Україні. Відповідний коментар розміщений на сторінці каналу Савіка Шустера 3S.tv у Facebook.

“Будемо працювати без дозволу на роботу”, – сказав Шустер.

Він нагадав, що у нього залишилася посвідка на проживання.

“Не так легко буде мене позбутися”, – додав журналіст.

За його словами, навіть у разі скасування посвідки на проживання, згідно з чинним законодавством, він як іноземець може перебувати в країні до 90 днів, а потім виїхати і знову в’їхати в країну.

“Проблема в тому, що, виявляється, ця влада абсолютно не терпить ніякої критики. До нас приходять люди і спокійно цю критику висловлюють, а вони (влада) постійно борються з дзеркалом. Ну ось вони розіб’ють наше дзеркало, але потім з’являться інші дзеркала. Вони будуть бити всі дзеркала, вони будуть бити всіх журналістів, які намагаються розповісти правду і що думає про владу народ. Загроза не тільки над нами. Загроза над усіма нами”, – заявив він.

Як інформував 5.ua, що Савіку Шустеру анулювали дозволи на роботу в Україні. Як причину в Держслужбі зайнятості назвали надання ним недостовірної інформації – Шустер подав довідку про відсутність судимості, разом з тим, виявилося, що проти нього порушено кримінальну справу.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини