Вільне життя

Обсяг продажів Apple впав уперше за 13 років

Apple_Store_Yonkers,_NY_January_8,_2013

Зниження продажів смартфонів iPhone у другому кварталі фінансового року призвело до скорочення виручки компанії Apple вперше за останні 13 років. 

За повідомленням Apple, оприлюдненим у вівторок, 26 квітня, компанія продала 51,2 мільйона смартфонів iPhone у цьому кварталі (січень-березень), що на 16 відсотків менше, ніж за відповідний період минулого року, повідомляє агентство dpa.

Обсяг проджів компанії у кварталі становив 50,6 мільярда доларів США, що на 13 відсотків менше у повірянні з відповідним кварталом попереднього року. Прибуток Apple становив 10,5 мільярда доларів, що на 22 відсотки менше за минулорічні показники. Це – перше квартальне падіння, починаючи з 2003 року.

Як зазначає агентство Bloomberg, такі цифри виявилися більш песимістичними, ніж очікували аналітики, а прогноз на наступний квартал є також невтішним. У Apple зменшення продажів пояснюють насамперед зниженням попиту на телефони у Китаї, найбільшому ринку Apple після Сполучених Штатів. Попит на iPhone та на смартфони класу люкс інших компаній знижується в усьому світі через перенасичення ринку.

Знизилися обсяги продажів і інших продуктів Apple. Так, продажі планшетів iPad зменшилися приблизно на 20 відсотків, а комп’ютерів Mac – на 12 відсотків.

Фото з вільних джерел

Джерело: Обозреватель

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини