Вільне життя

Оформили півтори тисячі ID-паспортів

За три місяці територіальні підрозділи управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області прийняли півтори тисячі заяв на оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки. Майже тисячу готових документів уже вручили власникам.

Понад чотири сотні ID-карток оформлено й видано Тернопільським міським відділом міграційної служби, про це повідомила начальник Тернопільського МВ УДМС України в області Людмила Лужняк.

У районах процес паспортизації 16-річних громадян ID–картками теж активно триває. Понад півтори сотні паспортів нового взірця оформлено Борщівським, Бучацьким, Кременецьким і Чортківським районними секторами УДМС, більше сотні — Збаразьким, Теребовлянським і Тернопільським, понад вісімдесят — Козівським і Лановецьким районними секторами.

Допоки отримати ID-картку можуть лише 16-річні українці, які оформлять паспорт громадянина України вперше. Для цього потрібно звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації зі свідоцтвом про народження та копіями паспортів батьків. При оформленні паспорта у вигляді картки фото приносити не потрібно.

У міграційній службі нагадують: у тих підрозділах, де ще не встановлено обладнання для оформлення паспорта в новому форматі, продовжують оформлювати паспорт-книжечку.

Світлана НАКОНЕЧНА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини