Вільне життя

Перша українська тактична ракета успішно пройшла випробування

Україна працює над розробкою тактичної ракети власного виробництва й провела перші випробування. Вони завершились успішно по всім технічним параметрам. 

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки та оборони. Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський зазначив, що це випробування підтверджує можливість української оборонної промисловості розвиватися та вдосконалюватися. Надалі буде продовжуватися співпраця з науковими установами для покращення результатів.

“Українська оборонна промисловість продовжує працювати над створенням ракети тактичного призначення на замовлення Міністерства оборони. На сьогодні одне з головних завдань полягає в тому, щоб покращити тактико-технічні характеристики цього виробу, а також забезпечити повністю замкнутий цикл виробництва в Україні”, – наголосив він.

Нагадаємо, в березні цього року успішно провели випробування керованих ракет, які Україна виробляє на власних потужностях. Секретар РНБО Олександра Турчинова на полігоні наголосив, що українські вчені та підприємства оборонної промисловості розробляють ще низку ракетних програм.

Фото з вільних джерел

Джерело: Знай

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини