Вільне життя

Пишаємося учнями і тренерами

У Тернопільській ОДЮСШ із біатлону обласного ФСТ «Колос» відбулося засідання тренерської ради. Спеціалісти проаналізували підсумки минулого зимового сезону, оцінили здобутки вихованців під час всеукраїнських і міжнародних змагань. 

Попри такі звичні для нинішніх часів труднощі спортсмени, і їхні наставники постаралися докласти максимум зусиль, аби виступити гідно. Під час зимових чемпіонатів України і всеукраїнських змагань завоювали 29 медалей — дві золоті, дванадцять срібних і п’ятнадцять бронзових.

Проведений торік у грудні на навчально-спортивній базі «Тисовець» поблизу Сколе Львівської області юнацький чемпіонат України запам’ятався срібною медаллю в спринті Мар’яни Брикайло і бронзовою — Руслана Бригадира. Традиційно конкурентноздатним виявився і тернопільський квартет у змішаній естафеті. Разом із призерами індивідуальних перегонів «бронзу» вибороли Наталія Дячук і Назарій Цебринський.

Проведений там же наприкінці лютого цього року юніорський чемпіонат України насамперед порадував завойованою Назарієм Цебринським срібною медаллю в спринті. Нагород такої ж проби за естафету, окрім нього, удостоїлися також Наталія Дячук, Дарина Гаврищук, Руслан Бригадир і Микола Марфут. А Ірині Беган і Мар’яні Брикайло виявилося під силу завоювати естафетне «срібло» дорослого чемпіонату України, який у березні відбувся в селі Яворів Турківського району на Львівщині.

Під час Всеукраїнських змагань серед вихованців ДЮСШ, проведених на початку лютого в Сумах, чемпіонські титули в спринті завоювали Роман Бригадир і Мар’яна Брикайло. Причому остання відзначилася ще і в індивідуальній гонці, фінішувавши дугою. Не залишився без «срібла» і Роман, виборовши його в естафеті разом з Миколою Марфутом і Михайлом Кучаком.

На чемпіонаті світу серед юніорів та юнаків, який з 26 січня по 2 лютого цього року відбувся в румунському місті Чайле-Градістей, в складі юніорської збірної України Назарій Цебринський виборов п’яте місце в естафеті. А юнаки, серед яких був і Руслан Бригадир, фінішували шостими.

Повернувшись же з міжнародних стартів, обоє продовжили боротьбу за нагороди всеукраїнських. Спочатку разом з Мар’яною Брикайло і Наталією Дячук завоювали «бронзу» лютневого юніорського чемпіонату України в змішаній естафеті. А пізніше — медалі такої ж проби на березневому чемпіонаті України серед дорослих. Де, до речі, Назарієві Цебринському вдалося стати бронзовим призером і в спринті.

Не забудемо також і про третє місце в естафеті юнацького чемпіонату України братів Руслана і Романа Бригадирів. Як і про те, що, окрім Назарія Цебринського і Руслана Бригадира, учасниками чемпіонату світу в Румунії стали також Мар’яна Брикайло і Роман Бригадир. Після цього сезону звання майстра спорту присвоєно Назарієві Цебринському, який протягом 2016 року отримуватиме іменну стипендію управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. А кандидатами в майстри стали Мар’яна Брикайло, Наталія Дячук, Дарина Гаврищук, брати Бригадири і Микола Марфут.

Тож щира подяка тренерсько-викладацькому складу і спортсменам за вдало проведений сезон.

Анатолій ЯЦИНА,

директор Тернопільської ОДЮСШ із біатлону.

Фото з архіву автора 

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини