Вільне життя

Про актуальне щодо декларування

Днями гостем програми «Актуально» на радіо «Рокс» був заступник начальника Тернопільської ОДПІ Володимир Гузенков.

Упродовж півгодини заступник начальника інформував радіослухачів про останні результати деклараційної кампанії 2016 року, а також відповідав на запитання громадян. Загалом, за цей час, було надано відповідей на понад два десятка запитань.

Питання були пов’язані із отриманням податкової знижки за навчання чи переобладнанням транспортного засобу, декларуванням доходів, отриманих від успадкування та продажу майна. Не оминули увагою й питання уникнення подвійного оподаткування іноземних доходів та декларування подарунків.

Володимир Гузенков також нагадав громадськості, що граничний термін подання декларацій про майновий стан і доходи – до 1 травня 2016 року. Однак, оскільки, в цьому році, останній день строку – припадає на вихідні, то й подання декларації в податкову інспекцію переноситься на 4 травня. Сплатити ж усі необхідні зобов’язання потрібно до 31 липня включно. А от, щоб отримати податкову знижку та повернути частину раніше сплаченого податку за 2015 рік, подати декларацію про майновий стан і доходи громадяни можуть аж до 31 грудня 2016 року.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини