Вільне життя

Під Хрест Твій стаю, Спасителю мій милий

Педагогічний колектив Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола значну увагу приділяє духовному вихованню студентів, тому для них уже стало традицією четвертий рік поспіль брати участь у проведенні в храмах Тернополя Хресної дороги.

Цього року спудеї мали можливість пройти тернистим шляхом Спасителя у катедрі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та вперше у своєму студентському храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Роздуми, що проводили студенти, спонукали присутніх глибше замислитися над тим чи іншим моментом Страстей Господніх.

Великою благодаттю для всіх була нагода помолитися до 14 стацій вишитої «Хресної дороги», що була представлена в цих двох храмах у співавторстві заслужених майстрів народної творчості України, сім’ї Ликтеїв: батька, матері та сина Віталія, випускника нашого закладу.009

Протягом усіх стацій викладачі коледжу, студенти, їхні батьки, парафіяни намагалися іти за Ісусом, роздумувати над Його терпіннями, співстраждати з Ним. Студентство разом із настоятелем церкви Покрови Пресвятої Богородиці Олегом Харишиним молилися за злагоду і любов у родинах, у всій Україні, просили Всевишнього огорнути своїм могутнім покровом наш край, захистити його від усіх ворогів видимих і невидимих.

Марія ЧИГУР,

викладач християнської етики

Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Фото надані автором

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини