Вільне життя

Речник Гройсмана: майже всі позиції нового уряду узгоджені

У прес-службі Володимира Гройсмана повідомляють про те, що майже всі позиції щодо нового Кабміну погоджені. “Практично всі позиції узгоджені. Гройсману вдалося відстояти реформаторське ядро в новому уряді”, – написав речник Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук у ніч на вівторок у соцмережах.

Напередодні у ЗМІ з посиланням на кількох депутатів від “Блоку Петра Порошенка” з’явилися повідомлення про те, що Володимир Гройсман нібито відмовляється від посади прем’єра через незгоду з персональним складом майбутнього Кабміну.

“Спікер парламенту Володимир Гройсман відмовився від поста прем’єр-міністра після переговорів з президентом країни Петром Порошенко і чинним главою уряду Арсенієм Яценюком. Не зійшлися щодо кандидатур глав міністерств”, – написав у Facebook депутат Мустафа Найєм.

Схожий допис зробив і його колега Сергій Лещенко: “Тільки що на фракції БПП Юрій Луценко оголосив, що Володимир Гройсман відмовляється від посади прем’єр-міністра. Причина – бажання спікера отримати лояльних собі людей на посадах в Кабміні, щоб не перетворюватися на статиста, обсадженого “смотрящими” з Банкової”.

Водночас Дмитро Столярчук на питання щодо інформації про можливу відмову Володимира Гройсмана від посади прем’єра написав: “Краще запитати у автора (Повідомлень про відмову спікера. – Ред.)”

Сергій Лещенко анонсував продовження засідання фракції “Блоку Петра Порошенка” у вівторок зранку.

Після відставки Арсенія Яценюка президент Порошенко сказав, що очікує на формування нової коаліції і на те, що вона висуне кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єра.

Джерело: ВВС Україна

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини