Вільне життя

Рухайтеся заради здоров’я і — на здоров’я!

Всесвітній день здоров’я відзначили і на Теребовлянщині. Позмагатися в чудовому після проведеного торік ремонту спортивному залі районного стадіону «Колос» Тернопільський обласний і Теребовлянський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запросили учнів п’ятих-сьомих класів загальноосвітніх навчальних закладів «Княжого міста». 

Ох уже ці непосидючі хлопчаки з дівчатами! Коли перед церемонією урочистого відкриття вчителям ще якось удалося їх утримати, аби вислухали привітання заступника міського голови Людмили Колісник, керівників масового спорту Володимира Ванджури і Ярослава Королюка, то після оголошення початку змагань окремі, здається, навіть не почули застережень наставників про те, що за порушення правил під час рухливих естафет «Біг змійкою», «Баскетбол», «Човниковий біг», «Боулінг», «Ведення м’яча», судді неодмінно нараховуватимуть штрафні бали. А під час вікторини на спортивну тематику головне не швидкість, а розважливість при виборі одного правильного з трьох варіантів відповіді.

Зрештою, якщо серед членів суддівської колегії і були родичі юних фізкультурників, на остаточні підсумки масових стартів школярів це аж ніяк не вплинуло. Додавши до загального доробку ще й присуджені за презентацію своїх команд бали, об’єктивні арбітри без заперечень віддали перевагу п’ятикласникам і семикласникам Теребовлянської ЗОШ №1. І лише в суперечці середньої вікової групи «Олімпіоніки», як гордо назвали себе школярі першої, змушені були поступитися пальмою першості ровесникам з навчально-виховного комплексу.

Принципова ж суперечка школярів двох інших навчальних закладів за третє місце завершилася перемогою в усіх трьох вікових групах юних фізкультурників із ЗОШ №3. Хоча й учні другої школи ображеними не залишилися. Їм також дісталися відзнаки з логотипом «Спорту для всіх». Хіба призових м’ячів від рідного міського центру «Спорту для всіх» цього разу завоювати не вдалося.

Фото з архіву Я. КОРОЛЮКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини