Вільне життя

Сакварелідзе про останню розмову з Шокіним: «Я за своїх, ти за своїх»

Екс-заступник генпрокурора Давит Сакварелідзе розповів про свою останню розмову з Віктором Шокіним. 

Про це він розповів у інтерв’ю Ліга.net.

За словами Сакварелідзе, останній раз він спілкувався з Віктором Шокіним по телефону в день акції під Генеральною прокуратурою. Мітинг проходив на підтримку команди, яка розслідувала справу «діамантових прокурорів».

«Остання наша розмова. Він подзвонив мені в день акції під ГПУ і запитав, як це розуміти. Я питаю: а як мені розуміти, що ви так чините з нашими хлопцями? Ви генеральний прокурор, а ведете особисту вендету – це я говорю не по-прокурорськи, а по-чоловічому. Він мені відповів: було б по-чоловічому, якби ти сам пішов і представляв обвинувачення в суді. Я кажу: це моя особиста справа, ви призначте моїх хлопців, а я вирішу», – розповів Сакварелідзе.

На це Віктор Шокін відповів, що є 15 відкритих вакансій слідчих.

«Так призначайте, кажу, я направив вам рапорти ще місяць тому, а ви їх дали на перевірку тій самій службі безпеці, яка вісім місяців шантажувала моїх хлопців. І вони повинні перевірити, наскільки хлопці придатні до служби. Щоб ви знали, ця ж служба безпеки потім публікувала їх фотографії в купальниках і з випускних балів», – додав Сакварелідзе.

Закінчилася розмова таким чином.

«Я сказав, що у нас з ним є спільна риса характеру: ми до кінця стоїмо за своїх. Він сказав: так, саме до кінця. Я за своїх, ти за своїх», – зазначив Сакварелідзе.

На питання журналіста про те, чи мав Шокін на увазі «діамантових прокурорів», екс-заступник генпрокурора відповів: «Напевно, так».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини