Вільне життя

Серед зброї — і мисливські рушниці, і газові пістолети

Першого квітня завершився місячник добровільної здачі зброї. До правоохоронних органів громадяни принесли 168 одиниць різних видів зброї та 367 боєприпасів, розповів старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП у Тернопільській області Степан Джинджиристий.

Нагадаємо, місячник добровільної здачі зброї розпочався першого березня. Краяни, які у цей період принесли до поліції незареєстровані небезпечні предмети, уникнули відповідальності за їх незаконне зберігання.

Серед зброї, яку здали мешканці краю, є мисливські рушниці — 97 гладкоствольних і 26 нарізних. Упродовж місяця до територіальних органів внутрішніх справ області громадяни здали пристрої для відстрілу гумових куль і газових пістолетів.

Усю зброю перевірили за спеціальним обліком, який засвідчує чи заперечує причетність до злочинів.
— Під час місячника від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів звільнено дев’ять громадян, — додав Степан Джинджиристий. — Вони вчасно звернулися до правоохоронців і повідомили про своє бажання позбутись незаконного арсеналу.

В управлінні превентивної діяльності кажуть, що 62 громадян, які добровільно здали зброю й надали відповідний пакет документів, узаконили право володіння нею. Ще 36 очікують на рішення щодо законності.

Роман ЗАРІЧНИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини