Вільне життя

Серед нелегалів — колишні студенти

Управлінням Державної міграційної служби України в Тернопільській області у співробітництві з управлінням СБУ та головним управлінням Національної поліції в області, зокрема підрозділами превентивної діяльності та боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, проведено оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення іноземців, які незаконно перебувають в Україні.

До комплексу заходів було залучено близько 90 працівників різних служб, які впродовж двох тижнів відпрацьовували ринки, гуртожитки, проводили поквартирні обходи громадян щодо встановлення нелегальних мігрантів та осіб, які безпосередньо їм сприяють.

Попри те, що Тернопільська область не є прикордонною, питання протидії нелегальній міграції — актуальне для краю. Як свідчить статистика затримань і видворень, найризикованіша категорія іноземців, яка поповнює ряди нелегальних мігрантів — це колишні студенти місцевих вишів. У Тернополі найбільше студентів-іноземців з Австралії, Африки та Азії: майже п’ять сотень нігерійців, дві з половиною сотні іракців, дві сотні громадян Гани, також у нас навчаються громадяни Анголи, Беніну, Ботсвани, Сирії, Сомалі та Австралії, але їхня кількість не перевищує десятка.

За два тижні, впродовж яких тривала операція, на Тернопіллі було виявлено 24 нелегальних мігранти.

«Щодо 22 осіб ухвалено рішення про примусове повернення, щодо двох — суд задовольнив позов міграційної служби стосовно видворення з України. Трьом із порушників міграційного законодавства заборонено в’їзд в Україну», — повідомила заступник начальника управління — начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Тетяна Мулик.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини