Вільне життя

Сильніших за зборівців під кільцем немає

Переможну ходу дівчат із Зборівської ДЮСШ, які нещодавно стали переможницями ювілейних, двадцятих спортивних ігор школярів Тернопільщини, підтримали і хлопці-баскетболісти з цього навчального спортивного закладу. В спортивному залі Тернопільської ЗОШ №27 їм не було рівних під час фінального турніру чемпіонату обласної дитячо-юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2000 року народження і молодших. 

Зональні старти, до речі, відбулися ще торік у листопаді і визначили квартет кращих — команди Зборівської, Чортківської, Лановецької і Гусятинської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. І під час проведеного в День сміху фіналу юнакам з цих збірних, як ви, звісно, здогадуєтеся, було не до жартів.

CAM01535

Напружені баталії засвідчили перевагу вихованців Михайла Наконечного із Зборівської ДЮСШ. Привабливими виглядали дії як під кільцем суперника, так і під власним підопічних Василя Зубчика з Чорткова. Велика справа — мати в складі високих на зріст гравців. А в боротьбі за «бронзу» команда Володимира Квасніцького з Гусятина здолала юнаків з Вишгородка, які стали основою збірної Лановецької ДЮСШ.

Тернопільська ОДЮСШ, яка організувала ці змагання, нагородила лауреатів кубками і грамотами.

Фото Ю. ЧІПАКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини