Вільне життя

Стів Возняк назвав Apple Watch – марною купівлею

Рік з моменту початку продажів смарт-годинника Apple Watch засновник Apple Стів Возняк вважав хорошим приводом, щоб розповісти про своє ставлення до цього пристрою і «розумним» взагалі. Виступаючи на конференції Future Transport Summit в Сіднеї, він назвав купівлю сучасних переносних пристроїв «необов’язковою» і перерахував основні недоліки таких гаджетів. 

Найбільше невдоволення Apple Watch у Возняка пов’язано з залежністю годинників від iPhone. За його словами, він кілька разів забував смартфон будинку і розумів це тільки тоді, коли хотів розплатитися в магазині. Хоча «розумні» годинники оснащені модулем NFC для завершення платежу вони повинні бути підключені до iPhone.

«Кажуть, якщо помістіть логотип Apple на будь-який пристрій, то люди будуть ставати за ним в чергу, – зазначив Возняк. – Я вважаю, що для цього Apple Watch повинні вміти дещо більше, ніж зараз».

За чутками, Apple працює над другим поколінням Apple Watch, у якій буде власна SIM-карта для інтернет-підключення. Чи стане хронометр другого покоління повністю автономним, поки невідомо.

Купівля Apple Watch, за словами Возняка, принесла в його життя кілька “свістелок””, гаджет він розглядає як Bluetooth-аксесуар для свого iPhone. Співзасновник Apple порівняв сучасні «розумні» годинники з першими Bluetooth-гарнітурами, власники яких виглядали досить нерозумно. Те ж саме, на думку Воза, відноситься і до нинішніх смарт-годинників, які він назвав «необов’язковими для покупки».

Зазначимо, що згідно з недавнім дослідженням Fluent, з 2500 американців, близько 8% є власниками Apple Watch, ще у 8% є «розумні» годинник іншої моделі. Іншими словами, гаджет Apple займає половину ринку «розумних» годинників в США.Найчастіше Apple Watch використовуються для фітнесу.

62% власників Apple Watch планують купити наступну модель цих гаджетів. При цьому 46% власників девайса стверджують, що купили б їх з зручності, 31% — через функцій.

Фото з вільних джерел

Джерело: Євромобіл

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини