Вільне життя

Україна та Польща підписали протокол зі співробітництва у сфері АПК

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька та заступник Міністра сільського господарства та розвитку села  Республіки Польща Ева Лєх підписали протокол 4-го засідання україно-польської робочої групи з питань співробітництва у галузі сільського господарства, повідомили AgroNews в прес-службі Мінагрополітики.  

«Одразу хочу відзначити, що останнє спільне засідання робочої групи з питань сільського господарства України та Польщі відбулось у 2013 році. Для нас надзвичайно важливим було актуалізувати спільні напрями роботу у сфері сільського господарства та окреслити найближчі плани роботи. Діяльність Міжвідомчої робочої групи з питань співробітництва в галузі сільського господарства є важливим механізмом поглиблення двостороннього співробітництва в сфері АПК між нашими країнами», – відзначила заступник Міністра Владислава Рутицька.

Серед актуальних питань двосторонньої співпраці сторони відзначили:

  • залучення польських експертів та інвесторів у проекти підтримки малих та середніх фермерських господарств;
  • адаптація польського досвіду кооперативних господарств, менеджменту галузі та бізнесу відповідно до європейських стандартів;
  • залучення інноваційних технологій в АПК;
  • забезпечення європейських стандартів якості та безпеки продуктів харчування.

«Україна вбачаєперспективи розвитку торгівельних відносин із Польщею в агросекторі і готова нарощувати експорт сільськогосподарської продукції. Окрім того, ми розраховуємо на підтримку польської сторони у питаннях просування сільгосппродукції на ринки ЄС. Окремий напрямок співробітництва – науково-дослідна сфера, як основа сталого та інноваційного розвитку агропромислового виробництва в країні», – додала Владислава Рутицька.

Крім того, Українська Сторона запропонувала створити спільний Консультативно-тренінговий центр (КТЦ) – цикл послуг (включаючи дистанційні), який складатиметься з професійних консультацій і стажування спеціалістів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини