Вільне життя

У КОНГРЕСІ США З’ЯВИВСЯ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ

У Палаті представників Конгресу США зареєстровано новий законопроект, який визначає позицію США з приводу нелегальної окупації Криму Росією, посилює санкції проти неї. 

Як повідомляє “Голос Америки”, законодавці Еліот Енґель і Адам Кінзінґер повідомили, що вони запропонували законопроект, який стосується поточної кризи в Україні. До них приєдналася група ще 14 законодавців, які запропонували Акт про стабільність і демократію в Україні STAND.

Автори законопроекту наголошують, що агресія Росії проти України підірвала суверенітет України і водночас загрожує довготерміновим інвестиціям США в цілісній, вільній і мирній Європі.

“США не стоятимуть бездіяльно у час, коли Путін залякує своїх сусідів, випробовує рішучість НАТО і намагається підірвати єдність західних країн”, – заявив Енґель.

Акт STAND посилює санкції проти Росії і відкидає будь-яку форму визнання панування Росії над Кримом. Він чітко визначає право України на самооборону і пов’язує будь-яке пом’якшення санкцій із своєчасним і повним виконанням Мінських угод.

Раніше повідомлялося, що світові лідери нагадали РФ, коли будуть зняті санкції.

Фото з вільних джерел

Джерело: ТСН

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини