Вільне життя

У Тернополі з’явилися анотаційні дошки

Анотаційні дошки із зображенням визначних пам’яток довоєнного Тернополя розмістили на трьох будівлях Тернополя. До 15 квітня у місті встановлять ще дві такі дошки.

За інформацією прес-служби Тернопільської міської ради, дошки вмонтували на будівлі «Універмагу» (тут колись був Парафіяльний костел Пресвятої Діви Марії Неустанної помочі), на фасаді будинку №23, що на бульварі Т. Шевченка (поруч нього розташовувалася тернопільська ратуша), а також на вулиці Юліана Опільського, 1 (тут колись був Єзуїтський костел).

Анотаційна дошка має розмір метр на півметра. На ній розміщено зображення зруйнованих під час війни пам’яток архітектури, інформація про дати будівництва, руйнування об’єкту та QR-код, через який тернополяни та гості міста можуть дізнатися більше інформації про історичні будівлі. У міськраді кажуть, що інформація наразі доступна лише українською мовою.

За тиждень такі дошки (присвячені засновнику міста Яну Тарновському і замку) вмонтують ще на дві будівлі. До кінця 2016 року таких виготовлять ще 5.

В управлінні стратегічного розвитку Тернопільської міськради дякують за співпрацю групі «Мій давній Тарнополь», Тарасу Циклиняку і Петру Фризу.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини