Вільне життя

У Тернополі з’явиться вулиця Героїв Чорнобиля

Вулицю Проектна в мікрорайоні «Північний» пропонують назвати в честь Героїв Чорнобиля. Тернопільська міська рада ініціює проведення громадських обговорень.

«З метою впорядкування назв вулиць та в рамках проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з метою увічнення пам’яті героїзму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, вшанування пам’яті тернополян, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, запропоновано назвати вулицю Проектна у мікрорайоні Північний міста Тернопіль вулицею Героїв Чорнобиля», – йдеться у повідомлення на сайті Тернопільської міськради.

З цього приводу ТМР ініціює громадські обговорення «шляхом надання пропозицій в усній чи письмовій формі, у формі електронної консультації.

Дата громадського обговорення: 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі:

  • у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за адресою: м. Тернопіль, вул. Листопадова,7; тел. 40-41-24,
  • управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою вул.. Коперника,1 тел.40-41-45
  • або ж надсилаються електронною поштою на адресу presamr@gmail.com, arhtern@ukr.net.  із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає».

Відповідальна за обговорення – старший інспектор служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру Марина Цимбаліста.

Після отримання пропозицій та аналізу відбудеться оприлюднення результатів обговорення на сайті ради.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини