Вільне життя

У Тернополі — справді легкоатлетичний день

Сьогоднішня п’ятниця, 15 квітня, стане для Тернополя справді легкоатлетичним днем. І не лише тому, що в гості до прихильників «королеви спорту» вперше завітав президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. 

P1440205

Ще задовго до того, як стало відомо про точну дату приїзду у відрядження на Тернопільщину першого заступника міністра молоді і спорту — а саме цю посаду займає нині керівник громадської організації легкоатлетів України — на середину квітня в Тернопільському «Інваспорті» запланували провести традиційний чемпіонат з легкої атлетики і фінальні старти обласного етапу Всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе». Тож незважаючи на відчутне похолодання та обіцяний синоптиками дощ, об одинадцятій ранку на бігових доріжках і в секторах Тернопільського міського стадіону розпочнуться старти легкоатлетів, серед яких чимало переможців і призерів всеукраїнських змагань серед інвалідів.

І в щільному графіку першого заступника міністра, який, наскільки поінформований, планує ознайомитися з розвитком спортивної інфраструктури краю, роботою обласної фізкультурної організації, знайдеться час, аби вислухати членів виконавчого комітету Тернопільської обласної федерації легкої атлетики, кращих спортсменів і тренерів. У приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки зустріч із президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом розпочнеться о 14-й годині.

Також Ігор Євгенович візьме участь у репрезентації нової книги відомого в минулому на Тернопільщині бігуна, члена виконкому обласної федерації легкої атлетики Олександра Степанюка «Легка атлетика Тернопільщини: історичний аспект». Інакше, мабуть, учинити не зміг би. Адже власноруч написав переднє слово до видання, над виходом у світ якого автор працював не один рік. Причому висловив переконання, що нова книга Олександра Степанюка є унікальним твором. У ньому автор детально розповів про історію розвитку і становлення легкої атлетики Тернопільщини з початку двадцятого століття до наших днів. Тому Ігор Гоцул і немає сумнівів, що книга максимально прислужиться якнайширшому колу читачів. Навіть незалежно від того, чи є вони прихильниками «королеви спорту».

На фото: під час торішнього чемпіонату області з легкої атлетики серед інвалідів; автор книги «Легка атлетика Тернопільщини: історичний аспект» Олександр СТЕПАНЮК.

Фото Василь БУРМИ та автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини