Вільне життя

Фаворити не підвели

Під час проведеного нещодавно чемпіонату області з армспорту серед інвалідів кращі з рукоборців Тернопільського «Інваспорту» приємно вразили спеціалістів. Окремі навіть не мали сумніву, що найсильніші не загубилися би і на всеукраїнських стартах. 

Наче у воду дивилися. Під час проведеного минулих вихідних, 23—24 квітня, в Новоград-Волинському на Житомирщині чемпіонату України з армспорту серед спортсменів з вадами зору збірна Тернопільщини стала автором чи не найгучнішої сенсації, виборовши в командному заліку титул віце-чемпіонів.

Загального успіху неможливо було досягти без особистих звитяг. Усі семеро атлетів з Тернопільщини, які взяли участь у змаганнях, стали призерами в своїх вагових категоріях як у турнірі на праву, так і на ліву руку. В обох, щоправда, вдалося перемогти лише Наталії Олійник. У боротьбі на праву руку не мав собі рівних Микола Феш, на ліву — Степан Кузьо, завоювавши також ще по срібній медалі. Дві срібні медалі поповнили також особисті колекції нагород Василя Горобця із Залізців Зборівського району і Тетяни Забіли. А чоловік останньої, майстер спорту з легкої атлетики в метанні списа Микола Забіла, змагаючись в одній ваговій категорії разом із Сергієм Юрійчуком, поступилися тільки чемпіону. Зате в особистій суперечці сильнішого не виявили, завоювавши по одній срібній і бронзовій медалі. Причому права рука міцніша в пана Миколи, ліва — в іншого нашого земляка.

На фото: у кожного з рукоборців збірної Тернопільщини по дві медалі; під час церемонії нагородження.

Фото з архіву Василя ГОРОБЦЯ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини