Вільне життя

Хлопчина «крамольної» нації

Як той неповнолітній хлопчина з України потрапив у російський Ростов-на-Дону — ЗМІ не повідомляють. Коли зважити на його вік, то важко припустити, що поїхав туди «арбайтером». Може, вся сім’я переселилася, може, родичі там були й до них подався… Чи довго там перебуває — також інформації нема. Відомо лише одне: російські спецслужби «нарекли» підлітка терористом і арештували. 

Що саме він учинив, який теракт? Нічого не зробив, тільки планував. Зловісний намір виношував — учинити терор із застосуванням саморобної бомби. А проти кого конкретно, де готувався підірвати ту пекельну машину? В будинку мерії, поліції, на багатолюдній площі? Відповідь російських службістів така: він ще не знав, де саме, ще тільки вирішував. А доблесні спецслужби думки хлопця прочитали й уже його схопили.

Таке ось «шиють» у Росії нашим людям. Будують звинувачення на порожньому місці. Що працівникам української бібліотеки в Москві, що хлопчині в Ростові-на-Дону. А незабаром, мабуть, і придумувати нічого не будуть, ні «поширення екстремістської літератури», ні «тероризму». Висуватимуть «звинувачення» в тому, що українець. Належиш до цієї «крамольної» нації — в тюрму. І «бєз разговоров».

І. РИЖЕВСЬКИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини