Вільне життя

Час для мандрів, час

Останнє відчутне весняне похолодання з приморозками на грунті, за запевненнями синоптиків, невдовзі неминуче зміниться відчутним потеплінням. Тож організатори традиційних юнацьких чемпіонатів Тернопільщини з пішохідного і водного туризму пам’яті галицького політика, публіцистика та історика В’ячеслава Будзиновського не зволікали з призначенням стартів.   

Уже з 6 по 9 травня надзвичайно популярні змагання любителів активного відпочинку, які збирають юних мандрівників з усіх куточків краю, відбудуться в урочищі Смолянка села Застав’є Тернопільського району. Аби уникнути непорозумінь, наставникам юних туристів радимо звернутися за інформацією до працівників безпосередньо відповідального за їх проведення обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Контактні телефони: (0352) 25-39-53, (067) 350-55-93, або на електронні адреси: centr_tur@ukr.net чи romek_romanyshyn@meta.uaj

 До підготовки змагань також долучилися управління освіти і науки, фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласні ФСТ «Колос», центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і федерація спортивного туризму України.

Фото з архіву Романа РОМАНИШИНА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини