Вільне життя

Юнацький табір оголошує набір

Уже вдруге на теренах Тернопільщини проведуть патріотичний табір «Дух нашої давнини» для юнацтва зі всієї України. Набір дітей на перший заїзд, який відбудеться з 19 по 26 червня у Бережанському районі, вже розпочався.


Організатори називають табір своєрідною альтернативною школою, адже, крім відпочинку на природі, для дітей проводитимуть заняття з музики, медицини, театрального мистецтва, малювання, основ мандрівництва, тактичної медицини та зброєзнавства, народознавства і психології. Цьогоріч до основних занять додадуть також конярство та ліплення скульптур.

— Торік «Дух нашої давнини» прийняв близько 70 дітей з різних областей України, зокрема Одеської, Вінницької, Дніпропетровської та Київської, — розповідають організатори. — Цьогоріч хочемо залучити більше дітей, зокрема зі Сходу. Ми проведемо цікаві зустрічі з відомими письменниками, поетами та музикантами, організуємо концерти просто неба та посиденьки біля вогнища, влаштуємо піші мандрівки історичними місцями бойової слави Січових стрільців, теренові ігри, майстер-класи з ковальства, фехтування шаблями і безліч іншого, аби діти відпочили, пізнали себе і ще більше любили свою землю.

Нагадаємо, що табір проводять за підтримки Тернопільської обласної держадміністрації та Міністерства молоді та спорту України. Записатися в ряди сміливців можна телефоном: +38(068)88-30-379.

Дана НИКОЛИШИН,
студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини