Вільне життя

Як маїти пляцки

От скілько живу, то не видів, аби на дорогах ями маїли. Коли надходят Зелені свята і народ летить у парки, найближчі посадки, аби увірвати собі кількоро гілляк листатої зеленини та й заклечати обійстя, хтось примудряється згадати і про ями на дорогах.

Їхав я торік на другий день свят у зеленому автобусі (шофер не полінився і замаїв свою машину всередині та ще й ззовні), проминаємо їдну глибшу ямку, аж бачу — запхав хтось туди здоровенну гілляку. Проминаємо за кількоро метрів другу — і там зеленина оцвила. Нє, та то файно, але ми в тім автобусі колихалися, як у неприв’язаній колисці. Де ж то людям, а ще й старим, отакво мучитися. Я розумію, що маїти ямки — то моцно розумно, але жиби воно рухові не шкодило. Ліпше бисьте, люди добрі, асфальтом замаїли.

Ну дивіться — ніхто не маїть пляцки й решту смаколиків, солоних чи перчених, зелениною та гілляками. Якщо вже прикрашати, то якимись кремами, повідлами, масами кольоровими. Так само було б незле затицькати тоті ямки шуфльою асфальту. Бо кожна річ хоч і потребує красот, але в кожної вони свої. А то зроблять якесь причіпіньске, і викручуйся потім. Мені дуже шкода тих шоферів, які мучаться, оминаючи тоті замаєні ямки, пасажирів, бо не кожен такі тортури витримає. Але що то дасть оте шкодування, нє? Треба щось робити. А заким будемо йти до роботи, то треба добре попоїсти, аби кишка не здулася.

Ото маю файного рецепта торта медовика від пані Оксани Таращук із Капустинців Збаразького району.

Берете 100 грамів вершкового масла, три яйка й шклянку цукру. Гарно збиваєте, тоді додаєте три столових ложки меду, дві чайних соди, погашеної оцтом, і всипаєте помалу, помішуючи, три шклянки муки. Ставите тісто на парову баню, зрухуєте. Коли воно виросте ще так раз, як ви його закалатали, то знову досипаєте (але потрошку) муки, аби тісто було м’яке для розкачування. Тоді ділите його на п’ять частин, кожну печете окремо. Опісля рихтуйте таку помазушку: 600 мілілітрів сметани, півтори шклянки цукру й шклянку мелених горіхів збиваєте моцно. Можете масу поділити на дві або три частини, і так як зараз літо й на городі чи в садку наплодилося соковитих ягід, додати сюди їхній сік для кольору. Тією масою перемастіть паланиці. Зверху можете залити помадкою або ж прикрасити фруктами на свій розсуд. Словом, файно замаїте той тортик і смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини