Вільне життя

«Я над світом цвітом буду проростати»

Бібліотека-музей «Літературне Тернопілля» спільно з учнями 7-Б класу Тернопільської спеціалізованої школи І—ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов провели літературний урок пам’яті, присвячений життю і творчості відомого поета, прозаїка, драматурга, артиста, громадського діяча, уродженця с. Острова Тернопільського району Василя Ярмуша «Я над світом цвітом буду проростати».

На святі звучала його поезія у виконанні юних читців — учнів 7-Б. Своїх однокласників і гостей свята сторінками біографії Василя Ярмуша провів онук поета Степан Денисюк. Саме він розповів про всі радісні й трагічні події життя Василя Ільковича. У його виконанні прозвучали також поезії дідуся.

Гостями свята стали учні, учасники хору середньої школи с. Острова. Вони виконали пісні на слова Василя Ярмуша «Незабудки», «Чекаю тебе» та «Пісня про Острів», художній керівник — Н. Кошельовська.

Спогадами про поета поділилися літературознавець, громадський діяч М. Ониськів і дослідник творчості поетів Тернопільщини, зокрема В. Ярмуша, Я. Гевко.

Родзинкою свята стало прослуховування запису вірша «Дума про життя» у виконанні Василя Ярмуша.

Галина КОМПАНІЄЦЬ та Оксана ЛЕХІЦЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини