Вільне життя

Із чим прийшли, з тим пішли

Переплітаються в нинішньому світі численні «нитки»-зв’язки між різними країнами. Дуже часто цивілізовані європейські держави так чи інакше пов’язані… ну, наприклад, з Росією. Хоч, може, в цивілізованих державах тисячу разів уже пошкодували, що доводиться мати щось спільне з нею, та куди дінешся… 

Певні «нитки» з тих московських кресів і до нас тягнуться. Наприклад, деякі російські бізнесмени давно вклали сюди інвестиції. А Путін з великого розуму війною на Україну пішов, то тепер підприємці геть чисто дезорієнтовані й не знають, що робити. В кого просити поради? Звісно, в кого, у президента свого високорейтингового, у Володимира Путіна. А тут він саме надумався провести зустріч із бізнесменами, аби показати, як про економіку Росії дбає, і свій рейтинг ще підвищити.

На цій зустрічі підприємці запитували улюбленого вождя свого (звідки маю впевненість, що саме улюбленого? Ті, хто не має до господаря Кремля ніжних почуттів і не приховує цього, на зустріч із ним не потрапляють. Вони або емігрують, як Ходорковський, або ще сидять), що їм робити: продавати активи, які мають в Україні, чи ні. Як видно із ЗМІ, відповідь Володимира Володимировича була доволі розпливчастою. Спершу погодився, що «тиск таки відбувається». Потім глибокодумно мовив: «Потерпіти ще можна, зрозуміти, як будуть розвиватися події». Мовляв, «поки є надія на нормалізацію відносин, можна почекати». Але підприємці хотіли довідатися щось конкретніше, тож не переставали допитуватися. Урешті-решт Путін відмахнувся від них, мов від набридливих мух, сказавши їм, що «кожен повинен сам приймати рішення».

Одне слово, з чим прийшли підприємці на зустріч, із тим пішли.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини