Вільне життя

Імператор із підворіття

Прочитав якось, що чи не всі диктатори, котрі «відзначилися» жорстокими репресіями, вийшли із середовища, в якому їх у дитячому віці ображали. У багатьох були різноманітні фізичні вади. Яскраві приклади — Путін, Сталін, Єжов та інші.

Глибокі, з вузьким переніссям очиці Путіна свідчать про нещирість, упертість і мстивий характер цієї особи. Біографи російського президента, педагоги школи, де він навчався, обережно розповідають журналістам, що Путін був маленьким, худеньким хлопчиком, невиразним вуханем, якого часто били старші школярі і відбирали гроші. Нині ми, українці, а з нами — грузини, молдавани і всі росіяни змушені терпіти його помсту. Путіне, та їдь у свій Петербург і зводь рахунки за ущемлене дитинство там, зі своїми безпосередніми кривдниками! Ні, він мстить усім, навіть непричетним. І не бачить сліз ні матері Надії Савченко, ні рідних інших полонених та вбитих його найманцями.

«Збирач земель російських» фактично віддав китайцям східний регіон РФ, а тим часом лізе у Європу, до цивілізації та демократії. Заодно він перекручує історію; інколи такі речі розповідає, що думаєш тільки одне: неук та й годі.

Путін і його однодумці, як на мене, — логічний «витвір» росіян, котрі століттями виношували ідею «вєлікой і нєдєлімой». Пора уже визнати, що нині ми воюємо не лише з Путіним, а й із Росією в цілому, з її народом, який звик вважати Україну чимось другорядним, нікчемним. Ні, росіяни не забули — вони не хочуть знати, що досягненнями своєї держави мають завдячувати українцям, євреям та представникам сусідніх народів. Москаль, окрім бутля сивухи із п’яним попом, нічого не досяг. Навіть релігію умудрився перетворити на релігійний атеїзм, щоби ним підтримувати політику карлика і його блазнів.

Хіба міг би президент великої держави, який себе поважає, у важкий час для країн-сусідів, ним же спровокований, грабувати їх? Заводи — на металобрухт і в Росію. Вугілля — у вагони і в Росію. Та що там вугілля. Варвари людей викрадають! Мало того — безсоромно знущаються над полоненими й ігнорують міжнародні закони. А от президент Росії може все це одобрювати і підтримувати. Ще й лізе поміж порядних європейських лідерів. А останні змушені з такою людиною іти на переговори, спілкуватися і вислуховувати якісь вимоги.

Нам залишається вірити і молитись, щоби Російська Федерація розвалилася, як колись розвалилася імперія зла — СРСР. Щоб загинув тиран. А основне — щоб об’єдналася Україна, зібрала докупи скроплені кров’ю та одірвані загарбником частини землі своєї і в мирі та праці почала працювати для свого блага.

Ігнатій РУДИЙ

с. Озеряни Бучацького району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини