Вільне життя

І в Кременці перемога — за господарями

Наближаються до завершення зональні старти популярних Всеукраїнських масових стартів «Олімпійське лелеченя», організованих Національним олімпійським комітетом України. В Кременці, так само, як перед тим у Козовій і Чорткові, право поїхати на обласні фінальні змагання вибороли господарі із загальноосвітньої школи-інтернату I—III ступенів. 

Хоча домогтися бажаного під час баталій, проведених у спортивному залі Кременецької ЗОШ №4, їм виявилося дуже навіть нелегко. Під час презентації команд, яку проводять під гаслом «Ми — олімпійська надія України!», об’єктивна суддівська колегія, до якої ввійшли перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко, стипендіат відділення, майстер спорту з легкої атлетики Іван Панасюк, екс-чемпіонка світу з літнього біатлону, майстер спорту міжнародного класу Світлана Крикончук і голова Кременецького районного осередку НОКу України Анатолій Малищик, віддала першість юним олімпійцям з Шумської гімназії. А з відповідями на запитання вікторини «Знавець олімпійського спорту» краще впоралися школярі зі Збаража.

Зате майбутні переможці не втратили свого під час спортивних естафет. Хоч на кілька секунд, але діти з Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату таки виявилися швидшими за згаданих конкурентів і за ровесників з Лановецького ліцею та земляків із Кременецької ЗОШ №4, які теж узяли участь у змаганнях.

Окрім путівки на фінал, чемпіонам дістався в нагороду також комплект спортивної форми. Другими фінішували учні Шумської гімназії, третіми — майбутні олімпійці з Лановецького ліцею №1. Їх, так само, як і всіх учасників змагань, відзначили сувенірами з атрибутами НОКу України.

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини