Вільне життя

І гаряча вода — цілодобово

Індивідуально-теплові пункти незабаром можуть з’явитися у тернопільських багатоповерхівках. Встановлять їх на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту з модернізації системи опалення, у який загалом закладено 15 млн євро.

За словами начальника виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталія Грубенюка, у складі індивідуально-теплового пункту, зокрема, передбачаються теплові лічильники. Також завдяки новації приготування тепла і гарячої води буде відбуватися безпосередньо в будинку, що зменшує втрати і покращує послугу для населення.

— Ми зможемо подавати цілодобово гарячу воду. Сьогодні система централізованого теплопостачання побудована за радянськими мірками. Вона з’єднана в одну для підігріву гарячої води і для опалення, і ми її розділити не можемо. Через це в місті стається перегрів. Тобто під час подачі гарячої води ми змушені в квартири подавати більше тепла, — пояснює пан Віталій. — Якщо ж система буде роздільна, для підігріву гарячої води не треба буде надлишку тепла. Тому відбуватиметься економія енергоносіїв.

Індивідуально-теплові пункти планують встановити у всіх багатоповерхівках міста, проте першочергово їх облаштують у майже двох сотнях будинків. Їх обирали за багатьма критеріями, а остаточний список затвердять після проведення тендера. Встановлення індивідуально-теплових пунктів розпочнуть уже цього року.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини