Вільне життя

Ґретта Зінкернаґель: Для повернення грошей Януковича Україні знадобиться щонайменше три роки

На думку директора Міжнародного центру з повернення активів, головна мета повернення активів має полягати не в тому, щоб отримати назад гроші, а в тому, щоб покарати задіяних людей. 

Щоб повернути вкрадені Януковичем та його соратниками кошти Україні може знадобитися років три чи більше. Про це в інтерв’ю «Тижню» розповіла директор Міжнародного центру з повернення активів Ґретта Феннер Зінкернаґель.

«Перше питання тут — скільки грошей насправді вкрадено. Якщо говорити про активи, заморожені зараз, то там сума не така велика. Повернення займе, напевне, років три чи більше. Найшвидше у моїй практиці активи було повернуто через п’ять років, і це вважається оперативно», — повідомила вона.

Але, на думку Зінкернаґель, головна мета повернення активів має полягати не в тому, щоб отримати назад гроші, а в тому, щоб покарати задіяних людей.

«Варто сподіватися не так на повернення активів, як на доведення справ до кінця й задоволення суспільного запиту на те, щоб винний у крадіжці активів не міг вийти сухим із води», — наголосила вона.

Фото з вільних джерел

Джерело: Тиждень

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини