Вільне життя

Віру Савченко не пустили в СІЗО до Надії

4e0b1b2b8d4e

Сестру Надії Савченко не пустили на зустріч до сестри в СІЗО Новочеркаська. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат українки Микола Полозов. 

“Сьогодні Віра Савченко продовжила спроби домогтися зустрічі зі своєю сестрою Надією. Вчора начальник СІЗО-3 м. Новочеркасск, де тримають Надію, відмовився надати дозвіл на побачення Вірі, пославшись на п.139 наказу Мін’юсту РФ від 14 жовтня 2005 р N 189 “Про затвердження Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів кримінально-виконавчої системи”. Формулювання звучить так: “Засудженому, щодо якої вирок вступив в законну силу, але ще не звернений до виконання, побачення з родичами надається на підставі дозволу головуючого в судовому засіданні у кримінальній справі або голови суду”, – пояснив адвокат.

Віра Савченко була змушена їхати в російський Донецьк, розташований в 140 км від СІЗО, до суду, де було винесено вирок Надії.

Як з’ясувалося, в суді ніяких наказів Мін’юсту РФ не читали. “Дозвіл на побачення давати відмовилися, відфутболили Віру назад в СІЗО. Віра Савченко не залишає спроб домогтися дозволу на побачення з Надією, в даний час їде до начальника СІЗО-3, а російська влада продовжує знущатися над сестрами Савченко”, – написав Полозов.

Нагадаємо, за словами Полозова у Савченко залишилося чотири, максимум п’ять днів сухого голодування.

Фото з вільних джерел

Джерело: gazeta.ua

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини